Zuzana Hanačíková

Již řadu let se řídím pravidlem, že nic není nemožné. Proto jsem si dala za cíl vytvořit unikátní prostředí, kde si každý zákazník najde přesně to, po čem touží.

O nás

Odmalička jsem ráda vyráběla a tvořila hezké věci. Záliba v detailech a originalitě mě dovedla k vystudování dámského krejčovství. S měnícím se trhem jsem krejčovství nakonec opustila a rozhodla jsem se začít s podnikáním v oblasti hraček a papírnictví.

V té době jsem však neměla tolik prostoru k tomu, abych mohla vyjádřit svůj záměr odlišovat se od ostatních. Vše se naštěstí změnilo před dvěma roky s rekonstrukcí celého prostředí. Velká prosklená okna a hezký prostor doslova volaly po realizaci mého snu a Papírnictví Duha se začalo pomalými kroky měnit k nepoznání.

Dala jsem si za cíl prosazovat kvalitní produkty, které budou lidem dělat radost a splní jejich očekávání. Z toho důvodu v Papírnictví Duha najdete značky typu Canson a Pébeo, které jsou cenově příjemné a zážitek z jejich užívání je diametrálně odlišný od klasických štětců a papírů. Zároveň u nás najdete i nejširší papírenský sortiment v Ostravě.

Snaha odlišit se od běžných papírnictví však neskončila pouze u kvalitního sortimentu, ale přenesla se přirozeně na mé zaměstnance. Holky mají mou plnou důvěru, jsou ochotné, pozitivní, rády poradí a hlavně perfektně rozumí prodávanému zboží, takže se nemusíte stydět se na cokoliv zeptat.

skupina3