Fimo

Fimo je tradiční značka zaměřující se na výrobu polymerových hmot a kreativních nástrojů pro všechny účely. Svou oblibu si získala především u dětí, ale i u profesionálních umělců, kteří z této hmoty vytvářejí nádherné šperky a dekorace. Fimo hmota je navíc úžasný nástroj pro trénink jemné motoriky a soustředění, s kterým si zaručeně vyhraje celá rodina.

Proč zrovna Fimo?
Fimo hmota je skvělý nástroj, jak rozvíjet dětskou kreativní stránku a vytvořit si krásná umělecká díla přímo u Vás doma. Díky NOVINCE FIMO KIDS, kterou značka uvedla před nedávnem na trh, jsme se pro Fimo ještě víc nadchli a zamilovali si ji.

Jaké výrobky značky Fimo u nás najdete?

  • Fimo Kids form and play (Sady poskytuje skvělé uvedení do světa modelování. Tyto sady obsahují podrobné informace, které děti provedou krok za krokem světem tvoření a pomohou jim uskutečnist jejich nápady. Různé úrovně obtížnosti usnadňují orientaci při nákupu a pomáhají dětem dělat rychlé pokroky.)
  • Fimo kids create and play (Sady jsou vhodné pro děti, které mají již zkušenosti s modelováním, nepotřebují tolik instrukcí a chtějí ukázat vlastní nápady. Krátké návody obsahují tipy k výrobě korálků a přívěsků, díky sadám zaručují rychlé a okouzlující výsledky.)
  • Fimo kids work and play (Všechno co potřebujete ke kreativnímu vyžití je tady! Na výběr máme s nepřeberného množství řezacích nástrojů, texturovacích válečků nebo předpřipravených sad nástrojů, která chytře kombinuje všechny nástroje tak, aby z nich děti měly co největší požitek.)
  • Fimo classic
  • Fimo professional